Když dobře rezonujeme, tak jsme naplněni zdravou vibrací, která naplňuje náš život.

Fonoforéza

Je to tónová akupunktura, při které se ladičkami stimulují akupunkturní body, meridiány, svalové skupiny, vnitřní orgány, čakry, aura. Ladičkami aktivujeme vnitřního léčitele, organismus se dostává zpět do harmonie.

Jemná vibrace ladiček prostupuje hluboko skrze tkáně až k jednotlivým buňkám. Díky ladičkám se zvyšuje naše citlivost a vnímání k životu samému. Posouvá se naše vědomí.

Práce s meridiány:
Element vody – ledviny, močový měchýř
Element dřeva – játra, žlučník
Element ohně – srdce, tenké střevo, osrdečník, tři ohně
Element země – slezina, žaludek
Element kovu – plíce, tlusté střevo

Terapie trvá 40 až 60 minut, cena: 300,- Kč,
Objednávky na tel. 606 026 356

Harmonizace čaker

Čakry jsou energetická místa (centra) v těle popisovaná jako vír nebo kruh. Aby bylo lidské tělo zdravé, musí jeho čakry správně fungovat, být v rovnováze a přijímat bioenergii.

Se správnou funkcí čaker souvisí i tzv. rotace energie v čakrách. Poruchy nebo deformace v činnosti čaker se projevují jako nemoci, špatné mezilidské vztahy nebo těžké životní situace.

Pokud jsou všechny čakry v harmonii, je harmonický i život člověka. Pomocí ladiček můžeme čakry vyčistit, harmonizovat a nabít energií.

Terapie trvá 50 až 60 minut, cena: 400,- Kč, objednávky na tel. 606 026 356

Mozkové ladičky

Terapie s těmito ladičkami se doporučuje na zmírnění příznaků depresí, závislostí, stavů apatie, při poruchách soustředění, u autistických osob, duševních poruch, při stavech velkého psychického vyčerpání.

Když se tyto ladičky rozezvučí (vždy dvě, základní + příslušná vlnová délka), mozkové hemisféry se snaží oba zvuky propojit a vytvořit třetí tón, který se nazývá binaurální rytmus. Tento vnímáme jako jemné pulzování. Binaurální rytmus jemně přivádí mozek do změněného stavu vědomí.

Úrovně vědomí:
Beta (14 až 40 Hz)
– vysoká pozornost a zaměření, rychlé myšlení, neklid.
Alfa (8 až 14 Hz) – uvolněné uvědomění, vědomí Já, kreativita a zrychlené učení.
Theta (4 až 8 Hz) – hluboké uvolnění a meditace (mozek dosahuje této frekvence v určitých fázích spánku, v bdělém satvu vědomí mohou při těchto frekvencích přijít nápady pro neobvyklé řešení problémů, hluboké vnuknutí, rozvoj intuice a vize).
Delta (1 až 4 Hz) – hluboký spánek a regenerace organismu.

Terapie trvá 40 minut, cena: 400,- Kč, objednávky na tel. 606 026 356

Zbavte se problémů, změňte svůj život!

Pomůžu Vám s tím.

Volejte na tel. 606 026 356

NOVINKY EMAILEM

 

Zásady ochrany osobních údajů.