Terapie RUŠ vyřeší Vaše trápení!
Pomůžu Vám, zavolejte mi!
tel. 606 026 356

Pomohla jsem změnit život už více než 500 lidem.
Přečtěte si ohlasy mých klientů!

Marcela Szarowská
certifikovaná terapeutka metody RUŠ


Terapie RUŠ vyřeší Vaše trápení! Pomůžu Vám, zavolejte mi!
tel. 606 026 356.

Pomohla jsem změnit život už více než 500 lidem.
Přečtěte si ohlasy mých klientů!

Marcela Szarowská
terapeutka metody RUŠ

Terapie metodou RUŠ

Je to vědomá logická práce s lidským podvědomím.
Přináší okamžité kontrolovatelné výsledky.
Už při terapii sami cítíte a zažíváte změnu.
Terapie změní Váš život k lepšímu.

Je rychlá

Snadno nachází skutečné příčiny současných problémů.

Je účinná

Působí do hloubky, účinek je trvalý.

Funguje

Nemusíte ji věřit a stejně funguje.

Terapie metodou RUŠ

Je to vědomá logická práce s lidským podvědomím. Přináší okamžité kontrolovatelné výsledky.

Už při terapii sami cítíte a zažíváte změnu. Terapie změní Váš život k lepšímu.

Terapii, lze provés také přes skype.

Je rychlá

Snadno nachází skutečné příčiny současných problémů.

Je účinná

Působí do hloubky, účinek je trvalý.

Funguje.

Nemusíte ji věřit a stejně funguje.

CO ZTRATÍM?

Strach, obavy, úzkost
Stresy a nervozitu
Bloky, které mě zatěžují
Trápení a zklamání

Co získám?

Klid, pohodu, rovnováhu
Sebedůvěru, sebelásku
Jasno ve vztazích
Budu žít šťastný život

CO ZTRATÍM?

strach, obavy, úzkost
stresy a nervozitu
bloky, které mě zatěžují
trápení a zklamání

Co získám?

klid, pohodu, rovnováhu
sebedůvěru, sebelásku
mám jasno ve vztazích
žiju šťastný život

JAK TERAPIE PROBÍHÁ?

Terapeutka vede klienta cílenými otázkami k prvotním příčinám jeho současných problémů a ty následně vyřeší.

Terapie může trvat až 4 hodiny a není potřeba se na ni nijak připravovat. Po dobu terapie je klient při vědomí.

JAK TERAPIE PROBÍHÁ?

Terapeutka vede klienta cílenými otázkami k prvotním příčinám jeho současných problémů a ty následně vyřeší.

Terapie může trvat až 4 hodiny a není potřeba se na ni nijak připravovat. Po dobu terapie je klient při vědomí.

1) Najdeme příčínu
2) Odstraníme ji.
3) Zkontrolujeme.

Najdeme příčinu

Odstraníme ji

Zkontrolujeme

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ METODU RUŠ?

Metoda RUŠ je VYJÍMEČNÁ v tom, že problémy, starosti, traumata nepřekrývá pozitivními programy, ani nejde o „vypovídání se“.  

Metoda RUŠ VYŘEŠÍ KONKRÉTNÍ PŘÍČINU problému.

Klient OKAMŽITĚ v průběhu terapie VIDÍ a UVĚDOMUJE SI, že PRÁVĚ problém vyřešil a je SI VĚDOM, CO bylo příčinou problému.

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ METODU RUŠ?

Metoda RUŠ je vyjímečná v tom, že problémy, starosti, traumata nepřekrývá pozitivními programy, ani nejde o „vypovídání se“.  

Metoda RUŠ vyřeší konkrétní příčinu problému.

Klient okamžitě v průběhu terapie vidí a uvědomuje si, že právě problém vyřešil a je si vědom, co bylo příčinou problému.

Ohlasy mých klientů

 • Od své první a jediné zkušenosti s metodou RUŠ nemám nutkání vybouchnout, když s něčím nesouhlasím (kdysi bych se musel hodně držet), ale řešim vše s klidnou hlavou a neberu si maličkosti osobně. Zbývá mi tím více energie na podstatnější věci. Dostal jsem nový náboj do života, cítím více chuti a sil pustit se do jakýchkoliv věcí. Jako by se odstranily nánosy, naučené sociální chování, které jsem si vytvářel od dětství až do dnešního dne. Tím se více poodhalilo, kdo vlastně uvnitř jsem, bez sociálních rolí, které každý v životě hraje. Jako by se člověk vrátil v čase do doby, kdy ještě neměl v hlavě spoustu „programů“ z okolí.

  Cena jednoho sezení je velmi nízká v porovnání s tím, jakou to má opravdovou hodnotu. Utrácel jsem za hmotné věci, které mi do života nic nedaly kromě chvilkového uspokojení, které se rychle vytratí, avšak každého člověka uspokojí právě ty nehmotné záležitosti.

  Co je však zásadní, že z toho netěžím pouze já, ale celé mé okolí a to ihned od prvních okamžiků po návštěvě. Nyní to je asi čtvrt roku, možná déle, co jsem na RUŠ byl.

  Adam, 31 let
 • Občas se nám v životě stane, že se ocitneme v situaci, ze které se ani s vypětím všech sil nedokážeme sami dostat. Tehdy přicházejí na pomoc lidé, kteří právě díky svým vědomostem a znalostem a myslím si, že i životnímu poslání, jsou schopni a ochotni podat nám pomocnou ruku.

  I já jsem se ocitla náhle a nečekaně v situaci, která mě doslova ze dne na den stála veškerou energii. Jedině díky ochotě paní Szarowské a metodě RUŠ, jsem se dokázala během velmi krátké doby znovu postavit na nohy a dát si život do pořádku.

  žena, 35 let
 • Onemocněla jsem rakovinou kůže. Následovala složitá operace a s tím spojená i další nepříjemná léčba a hlavně komplikace. Musela jsem dělat spoustu rozhodnutí a stres, který byl uvnitř v celém mém těle, a hlavně v hlavě nepopsatelná zoufalost a zmatek mě vedlo k tomu, že jsem potřebovala reset hlavy a srovnat všechny myšlenky do šuplíku a zavřít. Volala jsem o pomoc, ale nikdo mě neslyšel až Marcela, která naslouchá, uklízela, třídila, srovnávala a tím pomáhala. Z terapie mám ohromný zážitek. Nejen že mi pomohla v rozhodování, které jsem musela udělat, pomohla mi hlavně odpustit a pochopit a uklidnit a tím i uzdravit moji duši ale i tělo.

  Jsem po operaci a lékaři mě připravovali na další, ale kvůli pořádku, který ve mě metoda RUŠ udělala jsem se rozhodla nepodstoupit další operaci a nechat mé tělo uzdravit v klidu. A teď 4 měsíce od první operace všude říkám nahlas a zřetelně že to bylo mé nejlepší rozhodnutí, že jsem nešla na operaci, že jsou i jiné metody, které mě dovedou uzdravit a tím metoda RUŠ bez pochyby je ! Chodím už do práce a cítím se výborně a dokonce i lékaři jsou ohromeni tím jak jsem se najednou zázrakem začala uzdravovat.

  žena 35 let
 • Ještě donedávna jsem řešil problémy v manželství. Měl jsem pocit, že díky tomu, že úspěšně podnikám, změnil se můj pohled na svět a hodnoty natolik, že už si nemůžu s manželkou nikdy rozumět. Odchodem bych rozbil rodinu a tím, že zůstanu, popřel sám sebe. S tím, že nemám co ztratit, jsem se obrátil na Marcelu.

  Po prvním sezení nejen, že zmíněný problém „prostě zmizel“, ale můj život nabral úplně jiné obrátky. Kdo by to řekl, že blokace z útlého dětství můžou s člověkem takhle mávat. Ale už je to pryč. Po druhé schůzce jsem svobodný člověk, s naprostým klidem a bez výčitek si dělám, co chci. Díky Marcelko, jste fakt profík!

  Mirek, 36 let
 • Dobrý den, paní Marcelo ozývám se se zpožděním. Byla jsem u Vás na RUŠce v lednu. Neměla jsem nějaké výrazné zdravotní potíže, nějakou výraznou změnu jsem úplně nepocítila, každopádně se hodně pročistily vztahy v rodině, kdy jsem začala na lidi kolem mne nahlížet trochu jinak a to mi rozhodně pomohlo.

  Už necítím žádnou zášť, pocit, že musím někoho měnit nebo že by mi něco v rodině vadilo. Doporučila jsem k Vám kamarádku a jeji mámu a tam byl teda opravdu obrovský posun.

  žena 28 let
 • Metoda Ruš mi pomohla získat kontrolu nad svým životem a hlavně se vyrovnat s událostmi, které mi působily bolest. Díky rušce jsem nalezla vnitřní rovnováhu a opět začala věřit, že i já můžu být šťastná. I když terapie byla hodně náročná a plakala jsem moc, tak od okamžiku, kdy jsem otevřela oči a vyšla ven, jako bych se dívala na svět jinak.

  Spousta lidi mi řeklo, že jsem najednou jiná a já asi opravdu jsem. Pochopila jsem totiž, že bloky jsou jen v mé hlavě. Děkuji Vám J.

  Eva, 30 let
 • Dobrý den, snad to není předčasné Vám psát již dnes, ale chci se s Vámi podělit o některé své postřehy než na ně zapomenu. Po terapii jsem dva dny skoro prospala a taky mě bolela hlava, což asi značí nějaký blok, ale už to přešlo 🙂 Možná to byla zkouška, protože vždy, když mě bolela hlava jsem byla ještě nevrlejší než obvykle, ale teď jsem jako mílius za každé situace na nikoho se nevztekám a mamce se snažím neodsekávat i když ty dva dny to s ní bylo těžké, tak i tak jsem si všimla, že se na ni dívám jinak, jakoby s větším pochopením.

  Od terapie jsem v neuvěřitelném klidu a pohodě, přítel mi složil několik desítek komplimentů. Ale nejvíce mě překvapilo, co jsem zaznamenala dneska. Koukala jsem se tak v koupelně na sebe do zrcadla a zdálo se mi, že mé oči a můj obličej jsou rozjasněnější, pak jsem si říkala, že se mi to jen zdá, když v tom do koupelny přišla má mamka a při prvním pohledu na mě se zarazila a řekla mi, že mám nějaké velké oči, že mám teda panenky a ptala se mě jak to? Tak jsem jí řekla: „To abych tě lépe viděla“ a usmála jsem se na ni.

  Taky mi ukápla slzička dojetí a naděje, protože jsem si všimla, že na mých rukou po více jak 20 letech jsou hladká místa. Přála jsem si mít hladké ruce celý svůj život, takže se mi plní můj sen. Tímto Vám neskutečně děkuji. Děkuji Vám mockrát a mějte se hezky!

  Andrea, 23 let
 • Vážená paní Szarowská, před nedávnem jsem u Vás absolvovala R.U.Š.ku (téma – vztah s manželem po 30 letech „v troskách“). Trochu jsem otálela se sdělením zpětné vazby, protože jsem čekala, až si to ve mě trošku „sedne“. První den po RUŠ byl velmi zvláštní. V prvních hodinách mě bolela hlava, což po tak dlouho trvajícím pláči není vůbec nic divného. Byla jsem jak mátoha, měla jsem pocit, že jsem úplně „prázdná“ – emočně, myšlenkově, opravdu jako bych byla v nějakém snu, jako bych to ani nebyla já… Během následujících několika dní jsem měla pocit, jako by se do mojí „vylité nádoby“ vlilo něco zpátky, ale jen do dobré a pozitivní a současně jsem měla pocit, jako by se ze mě odvalil nějaký obrovský balvan. Taková nějaká lehkost a zjednodušení věcí, náhledů na problémové situace, které mě předtím „drtily“. Prostě jsem si při pocitu blížící se krize řekla – tak je tu zas nějaký problém? No a co!! :-), vždyť ho nějak vyřeším!

  Prubířským kamenem byla pro mě dovolená na horách v minulém týdnu, kdy jsme byli s manželem celý týden samozřejmě na jednom pokoji (není kam „utéct“), odvolená také sama o sobě přináší konfliktní stavy (balení, spěch, cesta do zahraničí,…, takže jsem z toho měla trochu obavu). A nic! Všecko proběhlo fajn a v pohodě.

  Manžel začal být navíc v poslední době taky nějak jiný, jako by se „polepšil“. Možná má jen momentálně nějaké lepší období, ale spíše věřím tomu, že ze mě na něj něco pozitivního vyzařuje.

  Fakt dobrý!!! Děkuji!

  Marcela, 48 let

Ohlasy mých klientů

 • Od své první a jediné zkušenosti s metodou RUŠ nemám nutkání vybouchnout, když s něčím nesouhlasím (kdysi bych se musel hodně držet), ale řešim vše s klidnou hlavou a neberu si maličkosti osobně. Zbývá mi tím více energie na podstatnější věci. Dostal jsem nový náboj do života, cítím více chuti a sil pustit se do jakýchkoliv věcí. Jako by se odstranily nánosy, naučené sociální chování, které jsem si vytvářel od dětství až do dnešního dne. Tím se více poodhalilo, kdo vlastně uvnitř jsem, bez sociálních rolí, které každý v životě hraje. Jako by se člověk vrátil v čase do doby, kdy ještě neměl v hlavě spoustu „programů“ z okolí.

  Cena jednoho sezení je velmi nízká v porovnání s tím, jakou to má opravdovou hodnotu. Utrácel jsem za hmotné věci, které mi do života nic nedaly kromě chvilkového uspokojení, které se rychle vytratí, avšak každého člověka uspokojí právě ty nehmotné záležitosti.

  Co je však zásadní, že z toho netěžím pouze já, ale celé mé okolí a to ihned od prvních okamžiků po návštěvě. Nyní to je asi čtvrt roku, možná déle, co jsem na RUŠ byl.

  Adam, 31 let
 • Občas se nám v životě stane, že se ocitneme v situaci, ze které se ani s vypětím všech sil nedokážeme sami dostat. Tehdy přicházejí na pomoc lidé, kteří právě díky svým vědomostem a znalostem a myslím si, že i životnímu poslání, jsou schopni a ochotni podat nám pomocnou ruku.

  I já jsem se ocitla náhle a nečekaně v situaci, která mě doslova ze dne na den stála veškerou energii. Jedině díky ochotě paní Szarowské a metodě RUŠ, jsem se dokázala během velmi krátké doby znovu postavit na nohy a dát si život do pořádku.

  žena, 35 let
 • Onemocněla jsem rakovinou kůže. Následovala složitá operace a s tím spojená i další nepříjemná léčba a hlavně komplikace. Musela jsem dělat spoustu rozhodnutí a stres, který byl uvnitř v celém mém těle, a hlavně v hlavě nepopsatelná zoufalost a zmatek mě vedlo k tomu, že jsem potřebovala reset hlavy a srovnat všechny myšlenky do šuplíku a zavřít. Volala jsem o pomoc, ale nikdo mě neslyšel až Marcela, která naslouchá, uklízela, třídila, srovnávala a tím pomáhala. Z terapie mám ohromný zážitek. Nejen že mi pomohla v rozhodování, které jsem musela udělat, pomohla mi hlavně odpustit a pochopit a uklidnit a tím i uzdravit moji duši ale i tělo.

  Jsem po operaci a lékaři mě připravovali na další, ale kvůli pořádku, který ve mě metoda RUŠ udělala jsem se rozhodla nepodstoupit další operaci a nechat mé tělo uzdravit v klidu. A teď 4 měsíce od první operace všude říkám nahlas a zřetelně že to bylo mé nejlepší rozhodnutí, že jsem nešla na operaci, že jsou i jiné metody, které mě dovedou uzdravit a tím metoda RUŠ bez pochyby je ! Chodím už do práce a cítím se výborně a dokonce i lékaři jsou ohromeni tím jak jsem se najednou zázrakem začala uzdravovat.

  žena 35 let
 • Ještě donedávna jsem řešil problémy v manželství. Měl jsem pocit, že díky tomu, že úspěšně podnikám, změnil se můj pohled na svět a hodnoty natolik, že už si nemůžu s manželkou nikdy rozumět. Odchodem bych rozbil rodinu a tím, že zůstanu, popřel sám sebe. S tím, že nemám co ztratit, jsem se obrátil na Marcelu.

  Po prvním sezení nejen, že zmíněný problém „prostě zmizel“, ale můj život nabral úplně jiné obrátky. Kdo by to řekl, že blokace z útlého dětství můžou s člověkem takhle mávat. Ale už je to pryč. Po druhé schůzce jsem svobodný člověk, s naprostým klidem a bez výčitek si dělám, co chci. Díky Marcelko, jste fakt profík!

  Mirek, 36 let
 • Dobrý den, paní Marcelo ozývám se se zpožděním. Byla jsem u Vás na RUŠce v lednu. Neměla jsem nějaké výrazné zdravotní potíže, nějakou výraznou změnu jsem úplně nepocítila, každopádně se hodně pročistily vztahy v rodině, kdy jsem začala na lidi kolem mne nahlížet trochu jinak a to mi rozhodně pomohlo.

  Už necítím žádnou zášť, pocit, že musím někoho měnit nebo že by mi něco v rodině vadilo. Doporučila jsem k Vám kamarádku a jeji mámu a tam byl teda opravdu obrovský posun.

  žena 28 let
 • Metoda Ruš mi pomohla získat kontrolu nad svým životem a hlavně se vyrovnat s událostmi, které mi působily bolest. Díky rušce jsem nalezla vnitřní rovnováhu a opět začala věřit, že i já můžu být šťastná. I když terapie byla hodně náročná a plakala jsem moc, tak od okamžiku, kdy jsem otevřela oči a vyšla ven, jako bych se dívala na svět jinak.

  Spousta lidi mi řeklo, že jsem najednou jiná a já asi opravdu jsem. Pochopila jsem totiž, že bloky jsou jen v mé hlavě. Děkuji Vám J.

  Eva, 30 let
 • Dobrý den, snad to není předčasné Vám psát již dnes, ale chci se s Vámi podělit o některé své postřehy než na ně zapomenu. Po terapii jsem dva dny skoro prospala a taky mě bolela hlava, což asi značí nějaký blok, ale už to přešlo 🙂 Možná to byla zkouška, protože vždy, když mě bolela hlava jsem byla ještě nevrlejší než obvykle, ale teď jsem jako mílius za každé situace na nikoho se nevztekám a mamce se snažím neodsekávat i když ty dva dny to s ní bylo těžké, tak i tak jsem si všimla, že se na ni dívám jinak, jakoby s větším pochopením.

  Od terapie jsem v neuvěřitelném klidu a pohodě, přítel mi složil několik desítek komplimentů. Ale nejvíce mě překvapilo, co jsem zaznamenala dneska. Koukala jsem se tak v koupelně na sebe do zrcadla a zdálo se mi, že mé oči a můj obličej jsou rozjasněnější, pak jsem si říkala, že se mi to jen zdá, když v tom do koupelny přišla má mamka a při prvním pohledu na mě se zarazila a řekla mi, že mám nějaké velké oči, že mám teda panenky a ptala se mě jak to? Tak jsem jí řekla: „To abych tě lépe viděla“ a usmála jsem se na ni.

  Taky mi ukápla slzička dojetí a naděje, protože jsem si všimla, že na mých rukou po více jak 20 letech jsou hladká místa. Přála jsem si mít hladké ruce celý svůj život, takže se mi plní můj sen. Tímto Vám neskutečně děkuji. Děkuji Vám mockrát a mějte se hezky!

  Andrea, 23 let
 • Vážená paní Szarowská, před nedávnem jsem u Vás absolvovala R.U.Š.ku (téma – vztah s manželem po 30 letech „v troskách“). Trochu jsem otálela se sdělením zpětné vazby, protože jsem čekala, až si to ve mě trošku „sedne“. První den po RUŠ byl velmi zvláštní. V prvních hodinách mě bolela hlava, což po tak dlouho trvajícím pláči není vůbec nic divného. Byla jsem jak mátoha, měla jsem pocit, že jsem úplně „prázdná“ – emočně, myšlenkově, opravdu jako bych byla v nějakém snu, jako bych to ani nebyla já… Během následujících několika dní jsem měla pocit, jako by se do mojí „vylité nádoby“ vlilo něco zpátky, ale jen do dobré a pozitivní a současně jsem měla pocit, jako by se ze mě odvalil nějaký obrovský balvan. Taková nějaká lehkost a zjednodušení věcí, náhledů na problémové situace, které mě předtím „drtily“. Prostě jsem si při pocitu blížící se krize řekla – tak je tu zas nějaký problém? No a co!! :-), vždyť ho nějak vyřeším!

  Prubířským kamenem byla pro mě dovolená na horách v minulém týdnu, kdy jsme byli s manželem celý týden samozřejmě na jednom pokoji (není kam „utéct“), odvolená také sama o sobě přináší konfliktní stavy (balení, spěch, cesta do zahraničí,…, takže jsem z toho měla trochu obavu). A nic! Všecko proběhlo fajn a v pohodě.

  Manžel začal být navíc v poslední době taky nějak jiný, jako by se „polepšil“. Možná má jen momentálně nějaké lepší období, ale spíše věřím tomu, že ze mě na něj něco pozitivního vyzařuje.

  Fakt dobrý!!! Děkuji!

  Marcela, 48 let

O TERAPEUTCE

Jmenuji se Marcela Szarowská (Parikrupová), jsem certifikovanou terapeutkou metody RUŠ.

Terapie provádím v Karviné na ul. Ostravská 776, po dohodě v dopoledních i odpoledních hodinách nebo na dálku prostřednictvím Skype.

Certifikace 1. stupeň: 6/2011
Certifikace 2. stupeň: 6/2012
Další certifikace 2. stupeň: 12/2013
Asistence při výuce metody RUŠ: 05/2014
Asistence při výuce metody RUŠ: 08/2015
Asistence při výuce metody RUŠ: 04/2016
Asistence při výuce metody RUŠ: 03/2017
Asistence při výuce metody RUŠ: 06/2017
Asistence při výuce metody RUŠ: 03/2018
Asistence při výuce metody RUŠ: 10/2018

Co přinesla terapie metodou RUŠ mě osobně?

V létě 2010 se mi „náhodou“ dostal do ruky letáček s nabídkou terapie RUŠ. Tehdy jsem byla čerstvě rozvedená, plná obav, jak to bude dál. Potřebovala jsem naději a novou energii do života. Nebyla jsem spokojená se svým životem a chtěla jsem to změnit! Neměla jsem tušení, co vše mi Ruška přinese a co mi vezme!

Vzala mi strach z nového života, obavy, že to nezvládnu, vzala mi pocit, že nesmím dělat chyby, odstranila mé psychické i fyzické potíže (měla jsem hodně velkou skoliózu páteře a bolesti zad, dnes mě záda netrápí…)

Po terapii jsem pochopila, proč jsem v životě prožívala některé situace právě tak a ne jinak, dokázala jsem odpustit druhým a hlavně sama sobě!!! Nadechla jsem se a s lehkostí vykročila do nového života. Za nějaký čas jsem absolvovala kurz výuky metody RUŠ a získala možnost pomáhat druhým lidem.

Marcela

O TERAPEUTCE

Jmenuji se Marcela Szarowská, jsem certifikovanou terapeutkou metody RUŠ.

Terapie provádím v Karviné na ul. Ostravská 776, po dohodě v dopoledních i odpoledních hodinách nebo na dálku prostřednictvím Skype.

Certifikace 1. stupeň: 6/2011
Certifikace 2. stupeň: 6/2012
Další certifikace 2. stupeň: 12/2013
Asistence při výuce metody RUŠ: 05/2014, 08/2015, 04/2016, 03/2017, 06/2017, 03/2018, 10/2018

Co přinesla terapie metodou RUŠ mě osobně?

V létě 2010 se mi „náhodou“ dostal do ruky letáček s nabídkou terapie RUŠ. Tehdy jsem byla čerstvě rozvedená, plná obav, jak to bude dál. Potřebovala jsem naději a novou energii do života. Nebyla jsem spokojená se svým životem a chtěla jsem to změnit! Neměla jsem tušení, co vše mi Ruška přinese a co mi vezme!

Vzala mi strach z nového života, obavy, že to nezvládnu, vzala mi pocit, že nesmím dělat chyby, odstranila mé psychické i fyzické potíže (měla jsem hodně velkou skoliózu páteře a bolesti zad, dnes mě záda netrápí…)

Po terapii jsem pochopila, proč jsem v životě prožívala některé situace právě tak a ne jinak, dokázala jsem odpustit druhým a hlavně sama sobě!!! Nadechla jsem se a s lehkostí vykročila do nového života. Za nějaký čas jsem absolvovala kurz výuky metody RUŠ a získala možnost pomáhat druhým lidem.

Marcela

Terapeutka v pořadu ČT dobré ráno.

dobrerano1

dobrerano2

Terapeutka v pořadu ČT dobré ráno.

dobrerano1

dobrerano2

CENA TERAPIE

Cena terapie je 3 000 Kč.

CENA TERAPIE

Cena terapie je 3 000 Kč.

Koukněte na další videa o metodě RUŠ!

Koukněte na další videa o metodě RUŠ!

Zbavte se problémů, změňte svůj život!

Pomůžu Vám s tím.

Volejte na tel. 606 026 356

Pokud si nejste jistí, zavolejte mi nebo přijďte na bezplatnou konzultaci.

Zbavte se problémů, změňte svůj život!

Pomůžu Vám s tím.

Volejte na tel. 606 026 356

NOVINKY EMAILEM

 

Zásady ochrany osobních údajů.