29. 6. Hýčkej sama sebe

9:00 až 11:00, Marcela Szarowská, certifikovaná instruktorka antigravity

Užij si tři v jednom! Rozproudíme energii pomocí sufíjských cvičení. Protáhneme tělo a rozproudíme lymfu s antigravity. A na závěr si užijeme relaxaci s meditaci v hammocích. Akce pouze pro 6 žen. Těším se na vás.

Cena: 180,- Kč, přihlaste se na zivotbezobav@email.cz nebo na tel. 606 026 356 

 

 

4.10. Muzikoterpie v hammocích

18:00 až 19:20 a 20:00 až 21:20, Michal Chýlek, muzikoterapeut

Budete relaxovat v hammoku (houpací síti) a poslouchat zvuky, jaké jste ještě neslyšeli. Uslyšíte úžasné akustické nástroje! Budete vnímat vibrace celým tělem! Skvěle si odpočinete a restartujete svou mysl i tělo. Smažete celodenní stres. Budete odcházet klidní, odpočinutí, vyrovnaní. Budete odcházet v naprosté pohodě! Navozuje relaxaci, meditační frekvence, odbourává napětí a stres.
akce_sloupy_2
Laděný set 4 deštných sloupů slouží k navozování změněných stavů vědomí za pomocí zvuku. Sloupy jsou také zdrojem přírodních harmonizačních frekvencí, které již vědomě nedokážeme slyšet. Šumění sloupů spolehlivě vypíná racionální programy mozku. Dále uslyšíte čínský chrámový gong, tanpura, rotující zvukové vlny, didgerido, srutibox, sundrum, tibetské mísy, zvonkohra a alikvotní zpěv.


Cena: 250,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!

 

6.12. ZA HRANICEMI TICHA - KONCERT

18:00 až 19:20, Michal Chýlek, Vítek Oram, René Gavlas

Po roce opět uslyšíte bubínky, australské didgerido, indický sruti box, peruanský šamanský buben, tibetské mísy a různé exotické hudební nástroje ze všech koutů světa? Přijďte si vychutnat skvělý muzikoterapeutický zážitek! Za zvuku čtyřiceti různých nástrojů, které uslyšíte v průběhu večera, si budete užívat stavu hluboké meditace, pocitu klidu, ale také atmosféry jako u domorodých kmenů. Z kapacitních důvodů je tato skvělá akce pouze pro 18 zájemců! Proto si včas zajistěte svoje vstupenky!

Cena: 180,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!


12.4.2019 PAVel - zpívající mísy

18:00 až 19:15, PAVeL – zpívající mísy jako most mezi vědomím a podvědomím

Vibrace prastarých nástrojů nás uvedou do stavu hluboké meditace a navodí v nás pocit klidu a harmonie. Hudebně-meditativní koncert, ve kterém se necháme unášet léčivými vibracemi tradičních etnických hudebních nástrojů. Při zvuku tibetských mís, činelů, gongů, zvonků si budeme v leže či v sedě na karimatkách užívat stavu hluboké meditace a pocitu klidu a harmonie. Karimatky, deky i polštáře Vám půjčíme. Z kapacitních důvodů je koncert pro max. 18 zájemců. Videoukázku můžete shlédnout zde!

Cena: 150,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!

31. 8. Jin joga a čínska medicína

14:00 až 17:00, cyklus pěti workshopů se Silvií Kajanovou. Zúčastnit se můžete buď celého cyklu (!!! jeden workshop zdarma !!!) anebo jen workshopů, které si vyberete!

Zlepši svůj život, zbav se bolesti těla! Starej se o sebe v souladu s přírodou! Objev v sobě svůj vnitřní klid a mír! Oslovuje Tě to? Potom je tento cyklus workshopů určený právě pro Tebe!

Naučíme se, uvolnit fyzické nepohodlí prostřednictvím jin jogy, nazývané také „akupunktura bez jehly“. Získáme praktické zkušenosti z tradiční čínské medicíny. Hravou formou sa dozvíme, kde v našem těle proudí energie v jednotlivých meridianech. Ukážeme si důležité akupunkturní body a s tím související techniky. Na vlastní kůži zažijeme energetické ošetření, během kterého se ponoříme do svého nitra a objevíme vnitřní klid a harmonii.

Celý cyklus sa skládá z 5 setkání, během kterých se budeme věnovat jednotlivým tématům. Prvních 90 minut zůstaneme v pozicích jin jogy a po krátké přestávce si budeme povídat a užívat si techniky čínské mediciny.

31.08.2019 Element ZEMĚ – žaludek, slezina, slinivka (trávení a výživa)
02.11.2019 Element KOV – plíce, tlusté střevo (dýchání, kožní potíže)
18.01.2020 Element VODA – ledviny, močový měchýř (životní energie)
28.03.2020 Element DŘEVO – játra, žlučník (jarní detox)
16.05.2020 Element OHEŇ – srdce, tenké střevo (radost, elán, nadšení)

Provázet vás bude Silvia Kajanová, certifikovaná lektorka Jin jógy.

„Jin jóga byla moje Láska na první pohled. Zamilovala jsem se do ní před lety na Bali. Pomohla mi najít cestu k sobě, k mému skutečnému já. Inspirovala k tomu, abych žila život svých snů, podle vlastních představ. Přivedla ke studiu tradiční čínské medicíny. Je toho hodně, za co jí vděčím. A ráda bych se o tuto vzácnou a léčivou sílu dělila s vámi.“

Co s sebou? Dobrou náladu. Pohodlné oblečení.

Cena: 500 Kč (za jednotlivý workshop),
Cena: 2000 Kč (při platbě najednou za všechny workshopy)

Kapacita je omezená. Bude nás max. 10-12. Místo je rezervováno uhrazením celé částky v hotovosti anebo převodem na účet 2800973715/2010. Do poznámky, prosím, uveďte Vaše jméno a slovo OHEŇ. Rezervaci si domluvte na tel. 606 026 356.

SilviaSilvia

31. 8. Jak správně kombinovat jídlo?

9:00 až 12:30, mimořádný workshop se Silvií Kajanovou.

Trápí vás nějaké chronické onemocnění? Trpíte nedostatkem energie? Sužuje vás nadváha? Pronásledují vás chutě na nezdravá jídla? Dělá vám starosti váš trávící systém? A nevíte si s tím vším rady?

Změna ve stravování přinese do vašeho života, úbytek minimálně jedné konfekční velikosti. Jako příjemný vedlejší benefit se dostaví příval nekonečné energie a vnitřní klid.

Dopřejte si čas a přijďte se inspirovat. Seminářem vás bude provázet Silvia Kajanová, certifikovaná lektorka zdraví Hippokratova zdravotního institutu na Floridě.

A co všechno se dozvíte?
– Znaky a příčiny špatného trávení
– Ideální stravu pro optimální trávení
– Tipy na lepší stravitelnost
– Zlatá pravidla správného kombinování jídel
– Doby trávení různých jídel
– Správné vyprazdňování

Seminář se skládá ze dvou částí: první cca 90 min. se uvolníme v pozicích jin jógy. Ve druhé, po krátké přestávce si už budeme povídat.

Co s sebou?
– Dobrou náladu
– Pohodlné oblečení
– Něco na psaní

Cena: 500 Kč (při platbě do 23.8.2019)
Cena: 550 Kč (při platbě po 23.8.2019)

Kapacita je omezená. Bude nás max. 10-12. Místo je rezervováno uhrazením celé částky v hotovosti anebo převodem na účet 2800973715/2010. Do poznámky, prosím, uveďte Vaše jméno a slovo KOMBINACE. Rezervaci si domluvte na tel. 606 026 356.

Silvia

2019 PŘEDNÁŠKA O METODĚ RUŠ - termín upřesníme

17:00 až 19:00, Karel Nejedlý, autor metody RUŠ, www.metodaRUS.cz, přednáška se koná v literárním salónu regionální knihovny Centrum 2299/16, Karviná-Mizerov

Metoda RUŠ (Rychlá a Účinná změna Skutečnosti, nebo – jak ji nazvali absolventi kurzů – Ruš, co ti vadí, či Rychle k úplnému štěstí), je převratná, moderní, jednoduchá a praktická metoda, která pomáhá lidem zkvalitnit jejich život. Je logická a přímá.

Velmi rychle se touto metodou nachází skutečné příčiny jakýchkoli současných problémů (emocionálních, fyzických i myšlenkových) a vyřeší se. Je úžasná i v tom, že staré nepříjemné zkušenosti nepřekrýváme pozitivními programy, ale naopak negativní přesvědčení (bloky, omezení, programy, obavy, strachy, jakékoli negace) odstraňujeme. Po vyřešení problému už ho nežijeme…

Lidé pomocí Metody RUŠ úspěšně mění svoje životy k lepšímu, účinek je rychlý a trvalý.

Cena: 200,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356! Kapacita sálu je omezená! Zajistěte si svoje vstupenky včas!

2. 7. Prožitkový seminář s konstelacemi

18:00 – 21:00 workshop s metodou systemických konstelací s Břetislavem Sciskalou

Večerní prožitkový seminář s metodou systemických konstelací. Vystupte ze svých životních rolí (rodič, partner, zaměstnanec, dítě..) a podívejte na ně z úplně jiného úhlu pohledu. Jakou úlohu hrajete vůči svým blízkým, jaké vzorce opakujete. Podívejte se do očí tématům jakými jsou např. naší rodiče, dětství, poslání či smrt.

Cena: 300,- Kč při on-line platbě předem, 400,- Kč při platbě na místě. Přihlaste se na zivotbezobav@email.cz nebo na tel. 606 026 356.

28. 4. Celodenní konstelace

9:00 – 18:00 workshop s metodou systemických konstelací s Břetislavem Sciskalou

Máte záměr změnit sebe či pochopit složitou životní situaci? Podívejte se na to z úplně jiného úhlu pohledu. Z pohledu, který vám ukáže širší souvislosti a jistou celistvost vašeho života. Získejte tak nadhled a odneste si domů „obraz“ tohoto nadhledu.

Co zažijete:
– Indická tabla – léčivý nástroj, který bude znít na úvod celého dne
– úvod do konstelací – krátké seznámení s touto metodou
– prožitková cvičení – k prožití si sama sebe, ale i zažití toho, jaké to je, být v kůži někoho jiného
– konstelační cvičení, která vás posunou o krůček dopředu
– stavění konstelací dle vašich záměrů

Cena: 900,- Kč vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!

Umění žít a milovat - další termín upřesníme

9:00 až 18:00, seminář s Miroslavem Zelenkou

Návodů na cestu duchovního růstu je v současné době mnoho. Chcete-li se dozvědět, jak to vidí Miroslav Zelenka, přijďte na tento jedinečný seminář, který se koná jen u nás v Karviné a v Olomouci. Více o tématech semináře se můžete dočíst zde.

Kdo je Miroslav Zelenka?
Od dětství jsem se zajímal o vědu, techniku a sci-fi, v mládí přidal filosofii, psychologii a umění. Literatura, týkající se duchovních oblastí v té době byla pro mě zcela nedostupná a ani jsem o ní nevěděl. Považoval jsem se tedy za ateistu. Přesto jsem však věřil v něco, co nás přesahuje. Neříkal jsem tomu bůh (s pojmem bůh jsem měl spojenou představu přísného a někdy krutě trestajícího starce kdesi na nebesích), ale kosmická inteligence, protože jsem nikdy nepochyboval o tom, že ve vesmíru jsou jiné hvězdné soustavy s planetami a jejich obyvateli a že vesmír je plný života. Více se o Miroslavu Zelenkovi dočtete na http://www.miroslav-zelenka.cz

S sebou si přines šátek na oči. V cca 13 hodin bude přestávka na oběd. Oběd není zajištěn, ale je možné navštívit blízkou restauraci nebo si přinest jídlo vlastní, které není nutno ohřívat.

Cena: 850,- Kč, přihlaste se na lida.tantra@seznam.cz nebo na tel. 603 439 121

NOVINKY EMAILEM

 

Zásady ochrany osobních údajů.