Hýčkej sama sebe - další termín upřesníme

9:00 až 11:00, Marcela Szarowská, certifikovaná instruktorka antigravity

Užij si tři v jednom! Rozproudíme energii pomocí sufíjských cvičení. Protáhneme tělo a rozproudíme lymfu s antigravity. A na závěr si užijeme relaxaci s meditaci v hammocích. Akce pouze pro 6 žen. Těším se na vás.

Cena: 180,- Kč, přihlaste se na zivotbezobav@email.cz nebo na tel. 606 026 356 

 

 

Deštné sloupy v hammocích - termín upřesníme

18:00 až 19:20 a 20:00 až 21:20, Michal Chýlek, muzikoterapeut

Budete relaxovat v hammoku (houpací síti) a poslouchat zvuky, jaké jste ještě neslyšeli. Uslyšíte úžasné akustické nástroje! Budete vnímat vibrace celým tělem! Skvěle si odpočinete a restartujete svou mysl i tělo. Smažete celodenní stres. Budete odcházet klidní, odpočinutí, vyrovnaní. Budete odcházet v naprosté pohodě! Navozuje relaxaci, meditační frekvence, odbourává napětí a stres.
akce_sloupy_2
Laděný set 4 deštných sloupů slouží k navozování změněných stavů vědomí za pomocí zvuku. Sloupy jsou také zdrojem přírodních harmonizačních frekvencí, které již vědomě nedokážeme slyšet. Šumění sloupů spolehlivě vypíná racionální programy mozku. Dále uslyšíte čínský chrámový gong, tanpura, rotující zvukové vlny, didgerido, srutibox, sundrum, tibetské mísy, zvonkohra a alikvotní zpěv.


Cena: 250,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!

 

1. 2. 2019 ZA HRANICEMI TICHA - KONCERT

18:00 až 19:20, Michal Chýlek, Vítek Oram, René Gavlas

Po roce opět uslyšíte bubínky, australské didgerido, indický sruti box, peruanský šamanský buben, tibetské mísy a různé exotické hudební nástroje ze všech koutů světa? Přijďte si vychutnat skvělý muzikoterapeutický zážitek! Za zvuku čtyřiceti různých nástrojů, které uslyšíte v průběhu večera, si budete užívat stavu hluboké meditace, pocitu klidu, ale také atmosféry jako u domorodých kmenů. Z kapacitních důvodů je tato skvělá akce pouze pro 18 zájemců! Proto si včas zajistěte svoje vstupenky!

Cena: 180,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!


12.4.2019 PAVel - zpívající mísy

18:00 až 19:15, PAVeL – zpívající mísy jako most mezi vědomím a podvědomím

Vibrace prastarých nástrojů nás uvedou do stavu hluboké meditace a navodí v nás pocit klidu a harmonie. Hudebně-meditativní koncert, ve kterém se necháme unášet léčivými vibracemi tradičních etnických hudebních nástrojů. Při zvuku tibetských mís, činelů, gongů, zvonků si budeme v leže či v sedě na karimatkách užívat stavu hluboké meditace a pocitu klidu a harmonie. Karimatky, deky i polštáře Vám půjčíme. Z kapacitních důvodů je koncert pro max. 18 zájemců. Videoukázku můžete shlédnout zde!

Cena: 150,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!

9. 3. Zdraví ženy podle TČM

9:00 až 17:00, workshop se Silvií Kajanovou

Pokud chcete pochopit své ženské tělo, zbavit se bolestí, pečovat o sebe v souladu s přírodou, kultivovat vnitřní klid, tento cyklus je určen pro Vás.

Naučíte se, co je základem ženského zdraví, a jak tento výjimečný dar v průběhu života kultivovat. Získáte také praktické zkušenosti z pohledu tradiční čínské medicíny. Na vlastní kůži zažijete energetické ošetření, během kterého se ponoříte do svého nitra a objevíte vnitřní klid a harmonii.

A co více by vás mohlo zajímat z oblasti gynekologie?

– Co je základem ženského zdraví a jak ho v průběhu života kultivovat?
– Jaké jsou příčiny potíží a jakým způsobem se jich účinně zbavit?
– Které potraviny jsou pro nás vhodné a které naopak nevhodné?
– Kde hledat příčinu PMS, výtoků, myomů a cyst a jak se z nich vymanit?
– Jak se připravit na první menstruaci, těhotenství či menopauzu?

Celý cyklus se skládá ze dvou jednodenních setkání, během kterých se budeme věnovat jednotlivým tématům. Teoretické znalosti si doplníme praktickými dovednostmi a dopřejeme si energetické ošetření.

Dotkneme se témat jako chudokrevnost, lámání vlasů, citová nevyrovnanost, únava, neschopnost zvládat stres, nervozita, úzkost. Nahlédneme pod pokličku kožním potížím, impulzivitě, či nespavosti. Podíváme na vliv antikoncepce na život ženy.

Provázet vás bude Silvia Kajanová, certifikovaná lektorka jin jógy, studentka čínské medicíny a terapeutka Shiatsu.

„Moje první menstruace byla pro mě velkým překvapením. Bolesti, které ji v průběhu puberty provázely, obrovským utrpením. Poznání zákonitostí fungování ženského těla, velkým vysvobozením. A ráda bych se o tyto úžasné dary dělila s Vámi.“

Cena: 1250 Kč / jedno setkání (při platbě zálohy do 22.2.2019)
Cena: 1500 Kč / jedno setkání (při platbě zálohy po 22.2.2019)

Navazující setkání bude v sobotu 13.4.2019, za stejných podmínek, na stejném místě a ve stejném čase.

REZERVACE:
Místo je rezervováno uhrazením zálohy ve výši 50% v hotovosti anebo převodem na účet 2800973715/2010. Do poznámky prosím uveďte Vaše jméno. Rezervaci si domluvte na tel. 606 026 356.

26. 2. Prožitkový seminář s konstelacemi

18:00 – 21:00 workshop s metodou systemických konstelací s Břetislavem Sciskalou

Večerní prožitkový seminář s metodou systemických konstelací. Vystupte ze svých životních rolí (rodič, partner, zaměstnanec, dítě..) a podívejte na ně z úplně jiného úhlu pohledu. Jakou úlohu hrajete vůči svým blízkým, jaké vzorce opakujete. Podívejte se do očí tématům jakými jsou např. naší rodiče, dětství, poslání či smrt.

Cena: 300,- Kč při on-line platbě předem, 400,- Kč při platbě na místě. Přihlaste se na zivotbezobav@email.cz nebo na tel. 606 026 356.

2019 PŘEDNÁŠKA O METODĚ RUŠ - termín přesníme

17:00 až 19:00, Karel Nejedlý, autor metody RUŠ, www.metodaRUS.cz, přednáška se koná v literárním salónu regionální knihovny Centrum 2299/16, Karviná-Mizerov

Metoda RUŠ (Rychlá a Účinná změna Skutečnosti, nebo – jak ji nazvali absolventi kurzů – Ruš, co ti vadí, či Rychle k úplnému štěstí), je převratná, moderní, jednoduchá a praktická metoda, která pomáhá lidem zkvalitnit jejich život. Je logická a přímá.

Velmi rychle se touto metodou nachází skutečné příčiny jakýchkoli současných problémů (emocionálních, fyzických i myšlenkových) a vyřeší se. Je úžasná i v tom, že staré nepříjemné zkušenosti nepřekrýváme pozitivními programy, ale naopak negativní přesvědčení (bloky, omezení, programy, obavy, strachy, jakékoli negace) odstraňujeme. Po vyřešení problému už ho nežijeme…

Lidé pomocí Metody RUŠ úspěšně mění svoje životy k lepšímu, účinek je rychlý a trvalý.

Cena: 200,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356! Kapacita sálu je omezená! Zajistěte si svoje vstupenky včas!

24. 2. Umění žít a milovat

9:00 až 18:00, seminář s Miroslavem Zelenkou

Návodů na cestu duchovního růstu je v současné době mnoho. Chcete-li se dozvědět, jak to vidí Miroslav Zelenka, přijďte na tento jedinečný seminář, který se koná jen u nás v Karviné a v Olomouci. Více o tématech semináře se můžete dočíst zde.

Kdo je Miroslav Zelenka?
Od dětství jsem se zajímal o vědu, techniku a sci-fi, v mládí přidal filosofii, psychologii a umění. Literatura, týkající se duchovních oblastí v té době byla pro mě zcela nedostupná a ani jsem o ní nevěděl. Považoval jsem se tedy za ateistu. Přesto jsem však věřil v něco, co nás přesahuje. Neříkal jsem tomu bůh (s pojmem bůh jsem měl spojenou představu přísného a někdy krutě trestajícího starce kdesi na nebesích), ale kosmická inteligence, protože jsem nikdy nepochyboval o tom, že ve vesmíru jsou jiné hvězdné soustavy s planetami a jejich obyvateli a že vesmír je plný života. Více se o Miroslavu Zelenkovi dočtete na http://www.miroslav-zelenka.cz

S sebou si přines šátek na oči. V cca 13 hodin bude přestávka na oběd. Oběd není zajištěn, ale je možné navštívit blízkou restauraci nebo si přinest jídlo vlastní, které není nutno ohřívat.

Cena: 850,- Kč, přihlaste se na lida.tantra@seznam.cz nebo na tel. 603 439 121

28. 4. Celodenní konstelace

9:00 – 18:00 workshop s metodou systemických konstelací s Břetislavem Sciskalou

Máte záměr změnit sebe či pochopit složitou životní situaci? Podívejte se na to z úplně jiného úhlu pohledu. Z pohledu, který vám ukáže širší souvislosti a jistou celistvost vašeho života. Získejte tak nadhled a odneste si domů „obraz“ tohoto nadhledu.

Cena: 900,- Kč vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!


10. 3. Jarní detox - jak pohladit játra a žlučník

9:00 až 12:00, první skupina, workshop se Silvií Kajanovou
14:00 až 17:00, druhá skupina, workshop se Silvií Kajanovou

Jaro je čas obnovy, vítání příležitostí a nových začátků. Tím, že tuto novou energii přivedeme na světlo světa, můžeme pustit všechno, co nám už více neslouží. V tradiční čínské medicíně každé roční období souvisí s některými orgány a jejich meridiány. Játra a žlučník jsou nejaktivnější právě v období jara.

Když se vychýlí z rovnováhy, můžeme pociťovat únavu, migrény, bolesti bederní páteře. Na emocionální úrovni může přispět k nevyrovnaným emocím, jako je hněv a frustrace.

Přijďte se dozvědět více, přijďte se inspirovat. Co všechno vás čeká?

– Charakteristika elementu Dřevo, dráhy jater a žlučníku
– Co způsobuje jejich oslabení a co je naopak harmonizuje
– Jak se nedostatek projevuje v našem emocionálním světě
– Jin jóga a sestava na zprůchodnění životní energie
– Speciální body, které nám pomohou překonat nástrahy
– Pro dopolední skupinu: naučíme se uvolňující masáž hlavy
– Pro odpolední skupinu: budeme se moxovat

Doprovázet vás bude Silvia Kajanová
„Jin jóga byla moje Láska na první pohled. Zamilovala jsem se do ní před lety na Bali. Pomohla mi najít cestu k sobě, k mému skutečnému já. Inspirovala k tomu, abych žila život svých snů, podle svých představ. Přivedla ke studiu tradiční čínské medicíny. Je toho hodně, za co jí vděčím. A ráda bych se o tuto vzácnou a léčivou sílu dělila s vámi.“

Co s sebou? Pohodlné oblečení.

Cena:
500 Kč (při platbě do 28.2.2019)
550 Kč (při platbě po 28.2.2019)

REZERVACE:
Místo je rezervováno uhrazením celé částky v hotovosti anebo převodem na účet 2800973715/2010. Do poznámky, prosím, uveďte Vaše jméno. Rezervaci si domluvte na tel. 606 026 356.

NOVINKY EMAILEM

 
Přečíst zásady ochrany osobních údajů.