Hýčkej sama sebe - další termín upřesníme

9:00 až 11:00, Marcela Szarowská, certifikovaná instruktorka antigravity

Užij si tři v jednom! Rozproudíme energii pomocí sufíjských cvičení. Protáhneme tělo a rozproudíme lymfu s antigravity. A na závěr si užijeme relaxaci s meditaci v hammocích. Akce pouze pro 6 žen. Těším se na vás.

Cena: 200,- Kč, přihlaste se na zivotbezobav@email.cz nebo na tel. 606 026 356


 

 

 

Muzikoterapie - další termín upřesníme

Michal Chýlek, muzikoterapeut, hudebník, člen hudebního seskupení Za hranicemi ticha, učastník mnohých festivalů

18:00 až 19:20, MUZIKOTERAPIE S RELAXACÍ (karimatky)
Sedíme nebo ležíme na karimatkách, můžeme se přikrýt dekou. Popíjíme dobrý čaj a užíváme si muzikoterapie. Akce je pro 12 osob. Karimatky i deky vám zapůjčíme. Cena: 160 Kč za osobu.

20:00 až 21:20, MUZIKOTERAPIE S RELAXACÍ V HAMMOCÍCH (houpacích sítích)
Relaxujeme v hammocích. Užíváme si muzikoterapie. Akce je pouze pro 6 osob. Cena: 250 Kč za osobu.

V obou případech budeme relaxovat a poslouchat zvuky, jaké jste ještě neslyšeli. Uslyšíme úžasné akustické nástroje! Budeme vnímat vibrace celým tělem! Skvěle si odpočineme a restartujeme svou mysl i tělo. Smažeme celodenní stres. Budeme odcházet klidní, odpočinutí, vyrovnaní. Budeme odcházet v naprosté pohodě! Navozuje relaxaci, meditační frekvence, odbourává napětí a stres.
akce_sloupy_2
Laděný set 4 deštných sloupů slouží k navozování změněných stavů vědomí za pomocí zvuku. Sloupy jsou také zdrojem přírodních harmonizačních frekvencí, které již vědomě nedokážeme slyšet. Šumění sloupů spolehlivě vypíná racionální programy mozku. Dále uslyšíte čínský chrámový gong, tanpura, rotující zvukové vlny, didgerido, srutibox, sundrum, tibetské mísy, zvonkohra a alikvotní zpěv.


Vstupenky jsou v prodeji od 11.11., volejte 606 026 356!

 

ZA HRANICEMI TICHA - KONCERT - prosinec 2020

18:00 až 19:20, Michal Chýlek, Vítek Oram, René Gavlas

Po roce opět uslyšíte bubínky, australské didgerido, indický sruti box, peruanský šamanský buben, tibetské mísy a různé exotické hudební nástroje ze všech koutů světa? Přijďte si vychutnat skvělý muzikoterapeutický zážitek! Za zvuku čtyřiceti různých nástrojů, které uslyšíte v průběhu večera, si budete užívat stavu hluboké meditace, pocitu klidu, ale také atmosféry jako u domorodých kmenů. Z kapacitních důvodů je tato skvělá akce pouze pro 15 zájemců! Proto si včas zajistěte svoje vstupenky!

Cena: 200,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!


2. 10. 2020 Vibrační lázeň

18:00 až 19:15, PAVeL – zpívající mísy jako most mezi vědomím a podvědomím

Vibrace prastarých nástrojů nás uvedou do stavu hluboké meditace a navodí v nás pocit klidu a harmonie. Hudebně-meditativní koncert, ve kterém se necháme unášet léčivými vibracemi tradičních etnických hudebních nástrojů. Při zvuku tibetských mís, činelů, gongů, zvonků si budeme v leže či v sedě na karimatkách užívat stavu hluboké meditace a pocitu klidu a harmonie. Karimatky, deky i polštáře Vám půjčíme. Z kapacitních důvodů je koncert pro max. 18 zájemců. Videoukázku můžete shlédnout zde!

Cena: 150,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!


28. 3. Jarní detox - zrušeno

9:00 až 12:00, workshop se Silvií Kajanovou.

Jaro je čas obnovy, vítání příležitostí a nových začátků. Tím, že tuto novou energii přivedeme na světlo světa, můžeme pustit všechno, co nám už více neslouží. V tradiční čínské medicíně každé roční období souvisí s některými orgány a jejich meridiány. Játra a žlučník jsou nejaktivnější právě v období jara. V době, kdy se všechno probouzí a v přírodě vládne element Dřevo.

Vaše játra jsou hlavním orgánem pro detoxikaci, zatímco žlučník uskladňuje žluč produkovanou játry a napomáhá trávicímu procesu. Hlavním úkolem meridiánu jater je, aby energie v celém těle proudila.

Když se vychýlí z rovnováhy, můžeme pociťovat únavu, migrény, bolesti bederní páteře. Na emocionální úrovni může přispět k nevyrovnaným emocím, jako je hněv a frustrace.

Přijďte se dozvědět více, přijďte se inspirovat. Co všechno vás čeká?
– Charakteristika elementu Dřevo, dráhy jater a žlučníku
– Co způsobuje jejich oslabení a co je naopak harmonizuje
– Jak se nedostatek projevuje v našem emocionálním světě
– Jin jóga a sestava na zprůchodnění životní energie
– Relaxační masáž hlavy skvělá na migrény
– Tipy na jarní detoxikační očistu jater

Seminář se skládá ze dvou částí: první cca 90 min. – se uvolníme v pozicích jin jógy. Ve druhé se po krátké přestávce naučíme relaxační masáž hlavy, skvělý prostředek na migrény.

Doprovázet vás bude Silvia Kajanová.

„Jin jóga byla moje Láska na první pohled. Zamilovala jsem se do ní před lety na Bali. Pomohla mi najít cestu k sobě, k mému skutečnému já. Inspirovala k tomu, abych žila život svých snů, podle svých představ. Přivedla ke studiu tradiční čínské medicíny. Je toho hodně, za co jí vděčím. A ráda bych se o tuto vzácnou a léčivou sílu dělila s vámi.“

Co s sebou?
– Pohodlné oblečení
– Dobrou náladu

Cena: 500 Kč. Místo je rezervováno uhrazením celé částky v hotovosti anebo převodem na účet 2800973715/2010. Do poznámky, prosím, uveďte vaše jméno a „jarní detox“. Rezervaci si domluvte na tel. 606 026 356.

Prožitkový seminář s konstelacemi - další termín upřesníme

18:00 – 21:00 workshop s metodou systemických konstelací s Břetislavem Sciskalou

Večerní prožitkový seminář s metodou systemických konstelací. Vystupte ze svých životních rolí (rodič, partner, zaměstnanec, dítě..) a podívejte na ně z úplně jiného úhlu pohledu. Jakou úlohu hrajete vůči svým blízkým, jaké vzorce opakujete. Podívejte se do očí tématům jakými jsou např. naší rodiče, dětství, poslání či smrt.

Cena: 300,- Kč při on-line platbě předem, 400,- Kč při platbě na místě. Přihlaste se na zivotbezobav@email.cz nebo na tel. 606 026 356.

NOVINKY EMAILEM

 

Zásady ochrany osobních údajů.