Pět tibeťanů - další termín upřesníme

17:30 až 19:00, Marcela Szarowská, instruktorka antigravity, terapeutka a asistentka metody RUŠ

Jednoduché harmonizační a posilující cviky pro každého. Cviky, kterým se lze snadno naučit. Mohou se přizpůsobit osobním požadavkům a jsou velmi účinné při minimálním vynaložení času. Stačí max. 15 minut denně a dosáhnete pevného zdraví, jasného rozumu a duševní vyrovnanosti. Každý z Vás si odnese domů jednoduchý návod, jak správně cvičit.

Cena: 150,- Kč, přihlaste se na zivotbezobav@email.cz nebo na tel. 606 026 356

Sufíjská cvičení - další termín upřesníme

17:30 až 18:00, Marcela Szarowská instruktorka antigravity, terapeutka a asistentka metody RUŠ

Jednoduché, účinné cvičení na získání životní energie. Ucítíte, jak Vám z rukou proudí energie. Je to meditace v pohybu pro max. 10 osob. Těším se na vás.

Cena: 50,- Kč, přihlaste se na zivotbezobav@email.cz nebo na tel. 606 026 356

17.11. Hýčkej sama sebe

9:00 až 11:00, Marcela Szarowská, certifikovaná instruktorka antigravity

Užij si tři v jednom! Rozproudíme energii pomocí sufíjských cvičení. Protáhneme tělo a rozproudíme lymfu s antigravity. A na závěr si užijeme relaxaci s meditaci v hammocích. Akce pouze pro 6 žen. Těším se na vás.

Cena: 180,- Kč, přihlaste se na zivotbezobav@email.cz nebo na tel. 606 026 356 

 

 

Deštné sloupy v hammocích - podzim 2018

18:00 až 19:20 a 20:00 až 21:20, Michal Chýlek, muzikoterapeut

Budete relaxovat v hammoku (houpací síti) a poslouchat zvuky, jaké jste ještě neslyšeli. Uslyšíte úžasné akustické nástroje! Budete vnímat vibrace celým tělem! Skvěle si odpočinete a restartujete svou mysl i tělo. Smažete celodenní stres. Budete odcházet klidní, odpočinutí, vyrovnaní. Budete odcházet v naprosté pohodě! Navozuje relaxaci, meditační frekvence, odbourává napětí a stres.
akce_sloupy_2
Laděný set 4 deštných sloupů slouží k navozování změněných stavů vědomí za pomocí zvuku. Sloupy jsou také zdrojem přírodních harmonizačních frekvencí, které již vědomě nedokážeme slyšet. Šumění sloupů spolehlivě vypíná racionální programy mozku. Dále uslyšíte čínský chrámový gong, tanpura, rotující zvukové vlny, didgerido, srutibox, sundrum, tibetské mísy, zvonkohra a alikvotní zpěv.


Cena: 250,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!

 

ZA HRANICEMI TICHA - KONCERT (prosinec 2018)

18:00 až 19:20, Michal Chýlek, Vítek Oram, René Gavlas

Máte rádi bubínky, australské didgerido, indický sruti box, peruanský šamanský buben, tibetské mísy a různé exotické hudební nástroje ze všech koutů světa? Pokud ano, potom si přijďte vychutnat skvělý muzikoterapeutický zážitek! Za zvuku čtyřiceti různých nástrojů, které uslyšíte v průběhu večera, si budete užívat stavu hluboké meditace, pocitu klidu, ale také atmosféry jako u domorodých kmenů. Z kapacitních důvodů je tato skvělá akce pouze pro 18 zájemců! Proto si včas zajistěte vstupenky!

Cena: 150,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!


PAVel a Kristy - zpívající mísy a dech - listopad 2018, termín upřesníme

18:00 až 19:15, PAVeL a Kristy – splynutí zpívajících mís s dechem jako most mezi vědomím a podvědomím

Jogínský dech a vibrace prastarých nástrojů nás uvedou do stavu hluboké meditace a navodí v nás pocit klidu a harmonie. Hudebně-meditativní koncert, ve kterém se necháme unášet léčivými vibracemi tradičních etnických hudebních nástrojů. Při zvuku tibetských mís, činelů, gongů, zvonků si budeme v leže či v sedě na karimatkách užívat stavu hluboké meditace a pocitu klidu a harmonie. Karimatky, deky i polštáře Vám půjčíme. Z kapacitních důvodů je koncert pro max. 18 zájemců.

Cena: 150,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!

3. 11. PODZIMNÍ DETOX - plíce a tlusté střevo

9:00 až 12:00, workshop se Silvií Kajanovou
15:00 až 18:00, workshop se Silvií Kajanovou – opakujeme pro velký zájem

Období podzimu je v souladu s cykly přírody ideálním obdobím na detoxikaci organismu. Právě v tomto období je naše tělo přirozeně nastaveno na uvolňování všeho, co už víc nepotřebujeme, co nám už víc neslouží. Pokud se potřebujeme zbavit nadbytečných kilogramů nebo emoční / mentální / psychické zátěže, toto období je na to nejvhodnější.

Období podzimu vytváří prostor pro hodnocení, plánování a úklid v našem životě. Na podzim se máme rozhodovat, protože na podzim končí cykly. A proto je vhodné na podzim třídit věci. Žádné jiné období na to nemá takové předpoklady. Rozhodujeme se, co si ponecháme, a co zahodíme. Zbavujeme se nepotřebných věcí (materiálních i mentálních), aby zůstalo místo na to, co zůstat má.

Na tomto workshopu se zaměříme na pozice, které výrazným způsobem zlepšují proudění životní energie v meridiánech orgánů nejvíce aktivních v období podzimu. Orgánů, které potřebují nejvíce vyživit a podpořit: plíce a tlusté střevo. Tyto orgány odpovídají v těle nejen za trávení a rozklad potravy, mají vliv i na kvalitu dýchání, čistotu naší pokožky, a přímo ovlivňují náš imunitní systém.


Přijďte se dozvědět více, přijďte se inspirovat. Co všechno vás čeká?

– Charakteristika elementu KOV, dráhy plic a tlustého střeva
– Co způsobuje jejich oslabení a co je naopak harmonizuje
– Jak se nedostatek projevuje v našem emocionálním světě
– Stravovací doporučení pro toto roční období
– Jin jóga a sestava na zprůchodnění životní energie
– Speciální body, které nám pomůžou překonat nástrahy
– Tipy na detoxikační očisty těla i mysli
– Shiatsu – uvolňující masáž

Podíváme se na body na chronická onemocnění plic – bronchitidy, kašel, dotkneme se kožních onemocnění – ekzémů i lupénky, zmíníme poruchy trávení – zácpy, spazmy, střevní koliku a věnovat se budeme i depresím.

Seminář se skládá ze dvou částí: v první cca 90 min. se uvolníme v pozicích jin jógy. Ve druhé si po krátké přestávce budeme povídat a dopřejeme si uvolňující masáž a ošetření bodů, které se naučíme.

Provázet vás bude Silvia Kajanová, certifikovaná lektorka Jin jógy.

„Jin jóga byla moje Láska na první pohled. Zamilovala jsem se do ní před lety na Bali. Pomohla mi najít cestu k sobě, k mému skutečnému já. Inspirovala k tomu, abych žila život svých snů, podle vlastních představ. Přivedla ke studiu tradiční čínské medicíny. Je toho hodně, za co jí vděčím. A ráda bych se o tuto vzácnou a léčivou sílu dělila s vámi.“

Co s sebou?
– Dobrou náladu
– Pohodlné oblečení

Cena: 400,- Kč (při platbě do 30.10.2018)
Cena: 500 Kč (při platbě po 30.10.2018)

Kapacita je omezená. Bude nás max. 10-12. Místo je rezervováno uhrazením celé částky v hotovosti anebo převodem na účet 2800973715/2010. Do poznámky, prosím, uveďte Vaše jméno. Rezervaci si domluvte na tel. 606 026 356.

Večerní prožitkový seminář - další termín upřesníme

18:00 – 21:00 workshop s metodou systemických konstelací s Břetislavem Sciskalou

Večerní prožitkový seminář s metodou systemických konstelací. Vystupte ze svých životních rolí (rodič, partner, zaměstnanec, dítě..) a podívejte na ně z úplně jiného úhlu pohledu. Jakou úlohu hrajete vůči svým blízkým, jaké vzorce opakujete. Podívejte se do očí tématům jakými jsou např. naší rodiče, dětství, poslání či smrt.

Cena: 300,- Kč při on-line platbě předem, 350,- Kč při platbě na místě. Přihlásit se můžete na bretislav@sciskala.cz nebo na tel. 733 149 423, www.sciskala.com

2019 PŘEDNÁŠKA O METODĚ RUŠ - termín přesníme

17:00 až 19:00, Karel Nejedlý, autor metody RUŠ, www.metodaRUS.cz, přednáška se koná v literárním salónu regionální knihovny Centrum 2299/16, Karviná-Mizerov

Metoda RUŠ (Rychlá a Účinná změna Skutečnosti, nebo – jak ji nazvali absolventi kurzů – Ruš, co ti vadí, či Rychle k úplnému štěstí), je převratná, moderní, jednoduchá a praktická metoda, která pomáhá lidem zkvalitnit jejich život. Je logická a přímá.

Velmi rychle se touto metodou nachází skutečné příčiny jakýchkoli současných problémů (emocionálních, fyzických i myšlenkových) a vyřeší se. Je úžasná i v tom, že staré nepříjemné zkušenosti nepřekrýváme pozitivními programy, ale naopak negativní přesvědčení (bloky, omezení, programy, obavy, strachy, jakékoli negace) odstraňujeme. Po vyřešení problému už ho nežijeme…

Lidé pomocí Metody RUŠ úspěšně mění svoje životy k lepšímu, účinek je rychlý a trvalý.

Cena: 200,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356! Kapacita sálu je omezená! Zajistěte si svoje vstupenky včas!

NOVINKY EMAILEM

 
Přečíst zásady ochrany osobních údajů.