Hýčkej sama sebe - další termín upřesníme

9:00 až 11:00, Marcela Szarowská, certifikovaná instruktorka antigravity

Užij si tři v jednom! Rozproudíme energii pomocí sufíjských cvičení. Protáhneme tělo a rozproudíme lymfu s antigravity. A na závěr si užijeme relaxaci s meditaci v hammocích. Akce pouze pro 6 žen. Těším se na vás.

Cena: 180,- Kč, přihlaste se na zivotbezobav@email.cz nebo na tel. 606 026 356 

 

 

Deštné sloupy v hammocích - termín upřesníme

18:00 až 19:20 a 20:00 až 21:20, Michal Chýlek, muzikoterapeut

Budete relaxovat v hammoku (houpací síti) a poslouchat zvuky, jaké jste ještě neslyšeli. Uslyšíte úžasné akustické nástroje! Budete vnímat vibrace celým tělem! Skvěle si odpočinete a restartujete svou mysl i tělo. Smažete celodenní stres. Budete odcházet klidní, odpočinutí, vyrovnaní. Budete odcházet v naprosté pohodě! Navozuje relaxaci, meditační frekvence, odbourává napětí a stres.
akce_sloupy_2
Laděný set 4 deštných sloupů slouží k navozování změněných stavů vědomí za pomocí zvuku. Sloupy jsou také zdrojem přírodních harmonizačních frekvencí, které již vědomě nedokážeme slyšet. Šumění sloupů spolehlivě vypíná racionální programy mozku. Dále uslyšíte čínský chrámový gong, tanpura, rotující zvukové vlny, didgerido, srutibox, sundrum, tibetské mísy, zvonkohra a alikvotní zpěv.


Cena: 250,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!

 

ZA HRANICEMI TICHA - KONCERT - další termín prosinec 2019

18:00 až 19:20, Michal Chýlek, Vítek Oram, René Gavlas

Po roce opět uslyšíte bubínky, australské didgerido, indický sruti box, peruanský šamanský buben, tibetské mísy a různé exotické hudební nástroje ze všech koutů světa? Přijďte si vychutnat skvělý muzikoterapeutický zážitek! Za zvuku čtyřiceti různých nástrojů, které uslyšíte v průběhu večera, si budete užívat stavu hluboké meditace, pocitu klidu, ale také atmosféry jako u domorodých kmenů. Z kapacitních důvodů je tato skvělá akce pouze pro 18 zájemců! Proto si včas zajistěte svoje vstupenky!

Cena: 180,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!


12.4.2019 PAVel - zpívající mísy

18:00 až 19:15, PAVeL – zpívající mísy jako most mezi vědomím a podvědomím

Vibrace prastarých nástrojů nás uvedou do stavu hluboké meditace a navodí v nás pocit klidu a harmonie. Hudebně-meditativní koncert, ve kterém se necháme unášet léčivými vibracemi tradičních etnických hudebních nástrojů. Při zvuku tibetských mís, činelů, gongů, zvonků si budeme v leže či v sedě na karimatkách užívat stavu hluboké meditace a pocitu klidu a harmonie. Karimatky, deky i polštáře Vám půjčíme. Z kapacitních důvodů je koncert pro max. 18 zájemců. Videoukázku můžete shlédnout zde!

Cena: 150,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!

8. 6. Element Oheň - jak naplnit své srdce radostí

13:30 až 16:30, workshop se Silvií Kajanovou

Workshop s Jin jogou ve znamení elementu oheň podpoří vaše srdce a tenké střevo.

Oheň je symbolem energie, přerodu a vášnivého splanutí. V cyklu pěti elementů zastupuje období vrcholné činnosti sil. Tato síla a aktivita v našem životě umožňuje, aby naše cíle a sny byly naplněny.

Silný a harmonický oheň zajišťuje naši vitalitu a elán – schopnost mít radost ze života, cítit se naplnění energií. Pokud tento prvek není v rovnováze, může se projevovat nízkým tlakem, poruchami termoregulace, blokádami v oblasti hrudní páteře, bušením srdce, neklidem a nespavostí.

V tradiční čínské medicíně každé roční období souvisí s určitými orgány a jejich meridiány. Srdce a tenké střevo jsou nejaktivnější právě v období léta. Období, kdy se vše, co bylo skryté, vystavuje na odiv.

Přijďte se dozvědět více, přijďte se inspirovat. Co všechno vás čeká?
– Charakteristika elementu Oheň, dráhy srdce a tenkého střeva
– Co způsobuje jejich oslabení a co je naopak harmonizuje
– Jak se nedostatek projevuje v našem emocionálním světě
– Jin jóga a sestava na zprůchodnění životní energie
– Speciální body, které nám pomohou překonat nástrahy
– Shiatsu – uvolňující masáž

Provázet vás bude Silvia Kajanová, certifikovaná lektorka Jin jógy.

„Jin jóga byla moje Láska na první pohled. Zamilovala jsem se do ní před lety na Bali. Pomohla mi najít cestu k sobě, k mému skutečnému já. Inspirovala k tomu, abych žila život svých snů, podle vlastních představ. Přivedla ke studiu tradiční čínské medicíny. Je toho hodně, za co jí vděčím. A ráda bych se o tuto vzácnou a léčivou sílu dělila s vámi.“

Co s sebou? Dobrou náladu. Pohodlné oblečení.

Cena: 500 Kč (při platbě do 31.5.2019),
Cena: 550 Kč (při platbě po 31.5.2019)

Kapacita je omezená. Bude nás max. 10-12. Místo je rezervováno uhrazením celé částky v hotovosti anebo převodem na účet 2800973715/2010. Do poznámky, prosím, uveďte Vaše jméno a OHEŇ. Rezervaci si domluvte na tel. 606 026 356.

Prožitkový seminář s konstelacemi - další termín upřesníme

18:00 – 21:00 workshop s metodou systemických konstelací s Břetislavem Sciskalou

Večerní prožitkový seminář s metodou systemických konstelací. Vystupte ze svých životních rolí (rodič, partner, zaměstnanec, dítě..) a podívejte na ně z úplně jiného úhlu pohledu. Jakou úlohu hrajete vůči svým blízkým, jaké vzorce opakujete. Podívejte se do očí tématům jakými jsou např. naší rodiče, dětství, poslání či smrt.

Cena: 300,- Kč při on-line platbě předem, 400,- Kč při platbě na místě. Přihlaste se na zivotbezobav@email.cz nebo na tel. 606 026 356.

2019 PŘEDNÁŠKA O METODĚ RUŠ - termín přesníme

17:00 až 19:00, Karel Nejedlý, autor metody RUŠ, www.metodaRUS.cz, přednáška se koná v literárním salónu regionální knihovny Centrum 2299/16, Karviná-Mizerov

Metoda RUŠ (Rychlá a Účinná změna Skutečnosti, nebo – jak ji nazvali absolventi kurzů – Ruš, co ti vadí, či Rychle k úplnému štěstí), je převratná, moderní, jednoduchá a praktická metoda, která pomáhá lidem zkvalitnit jejich život. Je logická a přímá.

Velmi rychle se touto metodou nachází skutečné příčiny jakýchkoli současných problémů (emocionálních, fyzických i myšlenkových) a vyřeší se. Je úžasná i v tom, že staré nepříjemné zkušenosti nepřekrýváme pozitivními programy, ale naopak negativní přesvědčení (bloky, omezení, programy, obavy, strachy, jakékoli negace) odstraňujeme. Po vyřešení problému už ho nežijeme…

Lidé pomocí Metody RUŠ úspěšně mění svoje životy k lepšímu, účinek je rychlý a trvalý.

Cena: 200,- Kč, vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356! Kapacita sálu je omezená! Zajistěte si svoje vstupenky včas!

Umění žít a milovat - další termín upřesníme

9:00 až 18:00, seminář s Miroslavem Zelenkou

Návodů na cestu duchovního růstu je v současné době mnoho. Chcete-li se dozvědět, jak to vidí Miroslav Zelenka, přijďte na tento jedinečný seminář, který se koná jen u nás v Karviné a v Olomouci. Více o tématech semináře se můžete dočíst zde.

Kdo je Miroslav Zelenka?
Od dětství jsem se zajímal o vědu, techniku a sci-fi, v mládí přidal filosofii, psychologii a umění. Literatura, týkající se duchovních oblastí v té době byla pro mě zcela nedostupná a ani jsem o ní nevěděl. Považoval jsem se tedy za ateistu. Přesto jsem však věřil v něco, co nás přesahuje. Neříkal jsem tomu bůh (s pojmem bůh jsem měl spojenou představu přísného a někdy krutě trestajícího starce kdesi na nebesích), ale kosmická inteligence, protože jsem nikdy nepochyboval o tom, že ve vesmíru jsou jiné hvězdné soustavy s planetami a jejich obyvateli a že vesmír je plný života. Více se o Miroslavu Zelenkovi dočtete na http://www.miroslav-zelenka.cz

S sebou si přines šátek na oči. V cca 13 hodin bude přestávka na oběd. Oběd není zajištěn, ale je možné navštívit blízkou restauraci nebo si přinest jídlo vlastní, které není nutno ohřívat.

Cena: 850,- Kč, přihlaste se na lida.tantra@seznam.cz nebo na tel. 603 439 121

28. 4. Celodenní konstelace

9:00 – 18:00 workshop s metodou systemických konstelací s Břetislavem Sciskalou

Máte záměr změnit sebe či pochopit složitou životní situaci? Podívejte se na to z úplně jiného úhlu pohledu. Z pohledu, který vám ukáže širší souvislosti a jistou celistvost vašeho života. Získejte tak nadhled a odneste si domů „obraz“ tohoto nadhledu.

Co zažijete:
– Indická tabla – léčivý nástroj, který bude znít na úvod celého dne
– úvod do konstelací – krátké seznámení s touto metodou
– prožitková cvičení – k prožití si sama sebe, ale i zažití toho, jaké to je, být v kůži někoho jiného
– konstelační cvičení, která vás posunou o krůček dopředu
– stavění konstelací dle vašich záměrů

Cena: 900,- Kč vstupenky v prodeji, volejte 606 026 356!


8. 6. Jin jóga a Reflexní terapie

9:00 až 12:00, workshop se Silvií Kajanovou

Reflexní terapie (reflexologie) je více než tisíc let stará asijská masáž, která je považována za jednu z nejefektivnějších metod alternativní medicíny a samoléčby.

Je založena na holistických principech a na předpokladu, že existují nervové zakončení, které souvisejí s vnitřními orgány na koncích těla. Podle reflexologie mají všechny orgány nebo části těla na svých nohou reflexní místo (reflexní plosku). Kromě nohou můžeme najít reflexní plosky dokonce i na ruce, uchu a pod.

Přijďte se dozvědět více, přijďte se inspirovat. Co všechno Vás čeká?
– Využití čínského pentagramu v reflexologii
– Naučíme se, jak uvolnit krční páteř na chodidle
– Kde na plosce se nacházejí které vnitřní orgány
– Jak je snadno najít a jak je harmonizovat
– Jin jóga na zprůchodnění životní energie
– Reflexní terapie – uvolňující masáž

Provázet vás bude Silvia Kajanová, certifikovaná lektorka Jin jógy a vášnivá praktikantka Reflexní terapie.
„Jin jóga byla moje Láska na první pohled. Zamilovala jsem se do ní před lety na Bali. Pomohla mi najít cestu k sobě, k mému skutečnému já. Inspirovala k tomu, abych žila život svých snů, podle vlastních představ. Přivedla ke studiu tradiční čínské medicíny. Je toho hodně, za co jí vděčím. A ráda bych se o tuto vzácnou a léčivou sílu dělila s vámi.“

Co s sebou? Pohodlné oblečení. Pastelky a pero

Cena:
Cena: 500 Kč (při platbě do 31.5.2019)
Cena: 550 Kč (při platbě po 31.5.2019)

Kapacita je omezená. Bude nás max. 10-12. Místo je rezervováno uhrazením celé částky v hotovosti anebo převodem na účet 2800973715/2010. Do poznámky, prosím, uveďte Vaše jméno a Reflexka. Rezervaci si domluvte na tel. 606 026 356

NOVINKY EMAILEM

 
Přečíst zásady ochrany osobních údajů.